Bestuur

Hoofdbestuur

Functie Naam Email GSM-Nummer
Voorzitter Dirk Stappaerts dirkstappaert@telenet.be 0486/ 75 09 26
Secretaris GC André Buyens buyens_andre@skynet.be 0496/ 48 65 94
Penningmeester Jiri Goethaert goethaert@telenet.be 0496/ 99 90 76
Verantwoordelijke commercieel Stephen Stappaerts stephenstappaerts@gmail.com 0485/ 57 33 60
Verantwoordelijke infrastructuur Peter Baeyens baeyenspeter04@gmail.com 0497/ 34 29 20
Verantwoordelijke infrastructuur Denis Loockx denis.loockx@telenet.be 014/ 55 58 68
Verantwoordelijke activiteiten Chris Proost proost.chris@telenet.be 0472/ 86 97 58
Verantwoordelijke activiteiten Rudy Van Gorp rudy.vangorp@skynet.be 0479/60 95 96
Verantwoordelijke kledij Tim Nuyts tim.nuyts@telenet.be 0477/ 94 38 26
Bestuurslid Philippe Van Dyck philnr7@gmail.com 0476/ 31 81 23
Bestuurslid Stef Segers segersstef@hotmail.com 0478/ 99 95 39
Bestuurslid Tim Mertens tim.mertens5@telenet.be 0497/ 46 36 45

Jeugdbestuur

Functie Naam Email GSM-Nummer
Voorzitter Dirk Stappaerts dirkstappaert@telenet.be 0486/ 75 09 26
Secretaris GC André Buyens buyens_andre@skynet.be 0496/ 48 65 94
Verantwoordelijke infrastructuur Peter Baeyens baeyenspeter04@gmail.com 0497/ 34 29 20
Verantwoordelijke activiteiten Rudy Van Gorp rudy.vangorp@skynet.be 0479/60 95 96
Verantwoordelijke kledij Tim Nuyts tim.nuyts@telenet.be 0477/ 94 38 26
Bestuurslid Sabin Kenis sabinkenis@hotmail.com 0495/ 50 27 32
Bestuurslid Philip Van Dyck phil.vandyck@scarlet.be 0476/ 31 81 23
Bestuurslid Yves Van de Water yvesvandewater@hotmail.be 0475/ 64 97 60
Bestuurslid Tim Mertens tim.mertens5@telenet.be 0497/ 46 36 45