Contact

Commercieel

Functie Naam Email GSM-Nummer
Loockx Denis denis.loockx@telenet.be
Jeugd Noyens Joeri Joeri.Noyens@telenet.be 0499/ 69 23 14
Verantwoordelijke tornooien Proost Loïs loisproost1@hotmail.com 0485/ 02 52 55
Stevens Peter peter.bob.stevens@telenet.be 0485/ 14 03 01
Wilmsen Tom tom.wilmsen@telenet.be 0479/ 51 23 19
Verantwoordelijke activiteiten Van Gorp Rudy rudy.vangorp@skynet.be 0479/ 60 95 96
Voorzitter Dirk Stappaerts dirkstappaert@telenet.be 0486/ 75 09 26
Secretaris GC André Buyens buyens_andre@skynet.be 0496/ 48 65 94
Penningmeester Jiri Goethaert goethaert@telenet.be 0496/ 99 90 76
Verantwoordelijke commercieel Stephen Stappaerts stephenstappaerts@gmail.com 0485/ 57 33 60
Verantwoordelijke infrastructuur Peter Baeyens baeyenspeter04@gmail.com 0497/ 34 29 20
Bestuurslid Stef Segers segersstef@hotmail.com 0478/ 99 95 39
Verantwoordelijke kledij Nuyts Tim tim.nuyts@telenet.be 0477/ 94 38 26